ART / Oil paintings / Oil painting 15463055
nr 1546 3055
Johan Petterson
(f. 1957), Sverige
Johan Petterson (b. 1957), Sweden. Horse. Olja på papper, signed, sheet: 20x19 cm, outer dimensions including frame: 22x22,
OIL PAINTING, Häst. Olja på papper, signerad, bladets mått: 20x19 cm, yttermått inklusive ram: 22x22 cm
Johan Petterson, Swedish painter, born 1957.
SEK 200
Monday June 5 2023
at 19:27:22
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)